Zabezpieczenia wydruków

Chroń swoje dane, nawet te drukowane

Zabezpieczenia drukowania w urządzeniach Hewlett Packard to innowacja na rynku, która udowadnia zasadę, że nic tak naprawdę nie jest bezpieczne, jeśli nie posiada się określonych zabezpieczeń HP do drukarek. Pytanie – jaki tusz do drukarki HP należy wybrać straciło na wadze w obecnej chwili. Teraz w erze chmury obliczeniowej liczy się również bezpieczeństwo naszych danych w sieci. W środowisku dotyczącym druku i przetwarzania obrazów także może występować dużo luk.

Bezpieczne rozwiązanie biznesowe

Pierwsza kwestia to niezaszyfrowane dane. Drukarki producenta HP potrafią zakodować dane za pomocą szyfrowanego  drukowania, skanowania i dysków twardych. Ta kompleksowa ochrona danych gwarantuje, że tylko i wyłącznie uprawnione osoby będą miały dostęp do poufnych informacji oraz wybrane urządzenia.

Drukarki, które same zgłaszają problemy

Producent HP zapewnia, że ich drukarki są w stanie chronić los swoich dotychczasowych klientów za pośrednictwem funkcji zabezpieczających sprzęt przed złośliwym oprogramowaniem. Jednak na chwilę obecną urządzenia te niezupełnie chronione są przed wszystkimi rodzajami wirusów. Pomagają wykrywać, zatrzymywać i zgłaszać anomalia. Wiele czasu jednak musi minąć, aby mogły same uporać się z zagrożeniami.

Chroń swój portfel i zapobiegaj manipulacjom

Ograniczenie ilości zbędnych zadań druku, to większe prawdopodobieństwo, że wydruki poufnych dokumentów będą w każdej konfiguracji odpowiednio zabezpieczone. Wzmocnienie urządzenia do drukowania w kontekście ochrony przed wirusami może odbyć się poprzez przeprowadzanie bieżących aktualizacji oprogramowania.